A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Keli Shikut

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Keli Shikut is a popular songwriter and instrumentist of Ethno music. Më datë 18 Nëntor 2016, Keli Shikut publikon videoklipin "Music Of Albania". Për orkestrimin u kujdes Keli Shikut. Më datë 1 Janar 2017, Keli Shikut publikon videoklipin "On Air". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Keli Shikut. Më datë 4 Janar 2017, Silvi Nishtulla & Keli Shikut publikojnë videoklipin "Paradise". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Keli Shikut. Më datë 2 Gusht 2017, Keli Shikut publikon videoklipin "Histori". ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Youtube

Channel

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Sulltan Hajolli

Edison Fazlija

Skender Buzoli

Egzoni Vogel

Aldi Loci

Altin Tirona

Eri Qerimi

Shefqet Rogova

Arap Jashari

Soni Beratit


Tags: Keli Shikut

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019