Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keli Shikut
Nuk ka akoma asnjë votë

Këndon kryesisht: etno

Keli Shikut është autor këngësh dhe instrumentist i njohur. Më datë 18 Nëntor 2016, Keli Shikut publikon videoklipin "Music Of Albania". Për orkestrimin u kujdes Keli Shikut.

Më datë 1 Janar 2017, Keli Shikut publikon videoklipin "On Air". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Keli Shikut.

Më datë 4 Janar 2017, Silvi Nishtulla & Keli Shikut publikojnë videoklipin "Paradise". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Keli Shikut.

Më datë 2 Gusht 2017, Keli Shikut publikon videoklipin "Histori". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Keli Shikut.

Më datë 29 Gusht 2017, Silvi Nishtulla publikon videoklipin "Shake It", në bashkëpunim me Keli Shikut. Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Emrah Xhixho.

Më datë 22 Gusht 2018, Silvio Vasili publikon videoklipin "Dinero", në bashkëpunim me Keli Shikut. Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Emrah Xhixho.

Më datë 23 Gusht 2018, Keli Shikut publikon videoklipin "Big Man", në bashkëpunim me Mandi Nishtulla. Muzika e këngës u punua nga vetë Keli Shikut, ndërsa për orkestrimin u kujdes Festim Gici.

Më datë 7 Shtator 2018, Silvio Vasili publikon videoklipin "Beautiful", në bashkëpunim me Keli Shikut. Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, ndërsa për orkestrimin u kujdes Keli Shikut.

Më datë 10 Tetor 2018, Taulant Vasili & Keli Shikut publikojnë videoklipin "Unike". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Keli Shikut.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

1

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet