Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keli Shikut - Big Man  (Feat. Mandi Nishtulla)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  7

Muzika:

Keli Shikut

Orkestrimi:

Festim Gici

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Mandi

23/08/2018

2018-08-23T19:00:25+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Big Man" kënduar nga Keli Shikut.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Keli Shikut i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Keli Shikut:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet