Keli

2 Fjalë Për Klipin E Ri “U Kall” Nga Keli

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[09-07-2016]
Vetem nje jave pas nxjerrjes ne treg te albumit 2016"u kall", kengetari gostivaras Keli, vendosi ti befasoje fansat e tij me publikimin e hitit “U Kall”.

Vete fansat e Kelit, ne rrjetet sociale, jane shprehur te paduruar per publikimin e kesaj kenge dhe Keli nuk vonoi per tia plotesuar deshiren. Kete here Keli na vjen me nje kenge mjaft ritmike, e cila pa dyshim do korre suksese te padiskutueshme. Per thurjen e tekstit te kenges eshte kujdesur vete Keli, muzika: Ylber Qaili, studio: Elize, Mix: Meti, producent: Arif Ibishi, menaxher: Ejup Shabani. Videoklipi i kenges eshte realizuar ne Ksamil.

Kenga eshte ngarkuar zyrtarisht ne "youtube", ne oren 19:00 te dates 08.07.2016 dhe ashtu sic ishte parashikuar, eshte pritur mjaft mire nga publiku. Keli ka marre komente shume te bukura nga miqte dhe fansat e tij per kte kenge, e cila tashme ka pushtuar rrjetet.

Kjo kenge vazhdon te degjohet,te pelqehet e te komentohet shume nga publiku. Cfaredo qe te thonim tjeter per kte kenge do te ishte e tepert sepse faktet flasin vete. Kjo kenge eshte nje superhit i vertete, nje sukses i jashtezakonshem i Kelit.
 (TeksteShqip.com)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “U Kall” Nga Keli

  Keli - U Kall, U Kall [Teksti dhe Klipi]
Dergoi: CisjanaKomente 0