Keli

Keli Bombardon Me Hitin “U Kall”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[14-07-2016]
Keli di te korre vetem suksese. "U kall"titullohet kenga e tij me e re,e cila eshte ngarkuar zyrtarisht ne youtube ne date 08.07.2016 dhe sa hap e mbyll syte eshte shnderruar ne nje superhit te vertete.

Sipas te dhenave zyrtare nga youtube,kjo kenge per me pak se 3 dite i ka kaluar 200000 kikime,per me pak se 24 ore i ka kaluar 1000 like, shifra qe vazhdojne te rriten me shpejtesi marramendese dhe po degjohet me rreth 6000 klikime ne ore.

Suksesin e kesaj kenge e kane deshmuar me se miri fansat e Kelit,jo vetem me like te pafund e komente shume te bukura, por edhe duke bere "selfie video"me kengen e re, disa duke degjuar, disa duke kenduar e disa te tjere duke kercyer. Cdo gje eshte mese e qarte.

Ne kaq pak kohe,kaq shume sukses. Per ta treguar kete nuk ka nevoje per shume fjale sepse faktet flasin vete. Tani nuk na mbetet gje tjeter vec se te shijojme kete superhit duke pritur nje tjeter qe po vjen,ta pergezojme Kelin per kete sukses te jashtezakonshem dhe t'i urojme atij shume suksese ne te ardhmen.
 (TeksteShqip.com)

Keli Bombardon Me Hitin “U Kall”

  Keli - U Kall, U Kall [Teksti dhe Klipi]
Dergoi: CisjanaKomente 0