Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keli - Bini Ju Dahire Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

O ja ka fillu dasma ja ka nis
o ja ka fillu dasma ja ka nis
po bojna perhajr me krisma alltis
po bojna perhajr me krisma alltis.

refreni
Bini ju dahire o bini ju tupana
dhondrri jon i bukur
nusja sikur zana
dhondrri jon i bukur
nusja sikur zana.

Po thot lumja nana
kangen mos ta ndalim
po thot lumja nana
kangen mos ta ndalim
kena dasem tmadhe
sonte kejt ta kallim
kena dasem tmadhe
o sonte kejt ta kallim.


Ky tekst u dërgua nga Mendi-chKeli
Publikimi: 04/06/2010


Keli - Bini Ju Dahire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bini Ju Dahire".
3. Video është e këngës "Bini Ju Dahire", por nuk këndohet nga Keli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Keli:


Komente 0