Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keli - Jalla Qik Moj Qike Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


E jalla qik moj qik ajt te vraft Zoti
e qysh pom shkon oj qik
mbas teje krejt moti
o shoqnia pom keshin
sun po dal pi shpije
o kto derte tranda ikam nga tye.

E nuk po di aman ma si met besu
ah para meje tjetrin e ke perqafu
o qysh ke dal e zoja ket zez mema ba
e te vraft moj perendija je mbush me gjunae
ajt je mbush me gjunahe.

Ty tka qesh nafaka e mu halli zie e mu halli zie
e qysh na erdh zamani per djemt e rie per djemt e ri
e kto qikat e reja nana ika lazdrue ika lazdrue
e ska mbet askujt mo per mei besue
mo per mei besue.


Ky tekst u dërgua nga Mendi-ch


Nuk kemi video për këtë këngë.


Keli
Publikimi: 03/06/2010


Keli - Jalla Qik Moj Qike
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jalla Qik Moj Qike".
3. Video është e këngës "Jalla Qik Moj Qike", por nuk këndohet nga Keli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Keli:


Komente 0