Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keli - Moj Serbi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Eeeeeeeej ooooooh
moj Serbi moj shtrig e vjeter
ti ne Kosov qka don tbojsh qeter
lidh me pranga ajt kom e dur
oh ne shpi te vet qysh i thu i huj
brez mas brezi o djal e bab
o jan fajtor pse jan shqiptar
kur Kosoven na mbuloj gjaku
fest te madhe ajt bajke Beogradi.

Eeeeeeeeeeeeej
mbaj metat o numrojn votat
o Beogradi poi cakrron gotat
kushtetuten e serbomarit
e miratojn o si ngjyr te tankit
o nuk harrun o kalit mei than
ec perpara deri ne Tiran
o mos e shih Tiranen ne anderr
je i ri e te qet buza tomel.

Eeeeeeeej ooooh
meja prek o qellin Shqipris
rufe te madhe i qon Serbis
na gatojn barut e hekur
gjeneral i thojn ushtris vdekur.

Oj Serbi pot flet shqiptari
oooooooooooooooh
ki kujdes larg ajt more
durt nga zjaaaaarriiiiii.


Ky tekst u dërgua nga Mendi-chKeli
Publikimi: 25/05/2014


Keli - Moj Serbi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Serbi".
3. Video është e këngës "Moj Serbi", por nuk këndohet nga Keli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Keli:


Komente 1