Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keli - Hajde Knaqma Shpirtin Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Zemra ime ty te pret
ma fal dashurin
mos me le te vdes
zemra ime ty te pret
ma fal dashurin
mos me le te vdes.

refreni
Hajde knaqma shpirtin
hajde shtoma jeten
ti ende me don
thuaje te verteten
hajde knaqma shpirtin
hajde shtoma jeten
ti ende me don
thuaje te verteten.

Edhe sonte gjum nuk pata
me ondrra te vjetra
po me kalon nata
edhe sonte gjum nuk pata
me ondrra te vjetra
po me kalon nata.


Ky tekst u dërgua nga Mendi-chKeli
Publikimi: 01/12/2011


Keli - Hajde Knaqma Shpirtin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Knaqma Shpirtin".
3. Video është e këngës "Hajde Knaqma Shpirtin", por nuk këndohet nga Keli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Keli:


Komente 0