Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keli - Skon Kafiq Kafiq Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ndalu qik je tui fluturu
aspo sheh ka je tui shku
kshyr ka ec e kshyr kuje
mos me digj si rrufe
ndalu qik je tui fluturu
aspo sheh ka je tui shku
kshyr ka ec e kshyr kuje
mos me digj si rrufe.

refreni
Shkon shkon kafiq kafiq
nuk ndalesh me at miniq
prej ni 100 avanturash
ke me ngel pa hiq
shkon shkon kafiq kafiq
nuk ndalesh me at miniq
prej 100 avanturash
ke me ngel pa hiq.

A mendon je modernizu
me qdo djal je tui shku
por dashnia kshtu seka
ke me shti vetin ne bela
a mendon je modernizu
me qdo djal je tui shku
por dashnia kshtu se ka
ke me shti vetin ne bela.


Ky tekst u dërgua nga Mendi-ch


Nuk kemi video për këtë këngë.


Keli
Publikimi: 27/08/2014


Keli - Skon Kafiq Kafiq
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Skon Kafiq Kafiq".
3. Video është e këngës "Skon Kafiq Kafiq", por nuk këndohet nga Keli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Keli:


Komente 0