Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keli - Diskoteka Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ajde vishu behu gati
kemi me shku sonte party
ku po bohet atmosfera
ku po shkojn tri e treja
ajde vishu behu gati
kemi me shku sonte party
ku po bohet atmosfera
ku po shkojn tri e treja.

refreni
Diskoteka plot me qika
krejt po dridhen nga muzika
sonte nata jon oj zemer
sikur ne slun askush qeter
diskoteka plot me qika
krejt po dridhen nga muzika
sonte nata jon oj zemer
sikur ne slun askush qeter.

Hapni gishtat pak me themer
ajde kce me mu o zemer
meu knaq me vallzue
jena ardh meu disponue
hapni gishtat pak me themer
ajde kce me mu o zemer
meu knaq me vallzue
jena ardh meu disponue.

Me miniqa e farmerka
kejt qikat jan ba kullerka
djemt e ri krejt si fraera
e te veshur si kullera.


Ky tekst u dërgua nga Mendi-ch


Nuk kemi video për këtë këngë.


Keli
Publikimi: 01/12/2010


Keli - Diskoteka
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Diskoteka".
3. Video është e këngës "Diskoteka", por nuk këndohet nga Keli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Keli:


Komente 0