Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keli - Harrove Sa Mesazhe Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk ka Hije edhe Qielli sa kam Mall
per ty.
Edhe Bota s`asht e madhe sa te
dua ty. (2 Her )

Ref.
Harrove sa Mesazhe un ti shkrova
asnja sma ke kthy.
Harove nje Amanet qe dham un e ti. ( 2 Her )

Kisha qjen nje Pika e Shiut
e mpikoj mbi ty.
Se per mu je e ndaluar per me t`pa
me Sy. ( 2 Her )

Ref.
Harrove sa Mesazhe un ti shkrova
asnja sma ke kthy.
Harove nje Amanet qe dham un e ti. ( 8 Her )


Ky tekst u dërgua nga Vjollca.o_ch_95


Nuk kemi video për këtë këngë.


Keli
Publikimi: 13/07/2009


Keli - Harrove Sa Mesazhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Harrove Sa Mesazhe".
3. Video është e këngës "Harrove Sa Mesazhe", por nuk këndohet nga Keli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Keli:


Komente 0