Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keli - Boll E Mir Ke Cellu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Mos u vish oj qik
me kmisha te holla
po e shoh moj qik dhimje per hopolla
jam tuj xhelozu aj zihem mes veti
mos u vish qaq mir tmerr msysh mileti

2x
Boll e mir ke qellu
djemt e ri dojn me tranu
mos moj qik se osht gjynah
djemt e ri mej shti nbelah

Aj lulja me rend qe rritesh ngadal
rritu sa ma shpejt djemt jan ngel beqar
kush tka pa me sy i ka thon dashnija
o tuj prit moj qik ka mi zon pleqnia

2x
Boll e mir ke qellu
djemt e ri don mej tranu
mos moj qik se osht gjynah
djemt e ri mej shti nbelah

2x
Boll e mir ke qellu
djemt e ri don mej tranu
mos moj qik se osht gjynah
djemt e ri mej shti nbelahNuk kemi video për këtë këngë.


Keli
Publikimi: 01/12/2009


Keli - Boll E Mir Ke Cellu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Boll E Mir Ke Cellu".
3. Video është e këngës "Boll E Mir Ke Cellu", por nuk këndohet nga Keli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Keli:


Komente 0