Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keli - Digjma Kallma Fotografin Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sy me zjarr mdogje nzemer mdogje zemer gjith te mirat ti i shkele krejt me themer mendova se dashuria jon ish sheqe ish sheqer aj me dole helm i zi sy zeher sy zeher

Ref:
Digjma kalLma Fotografin sjam i joti sjam ma ty boll kam vujt dashuri sdu ma vajz met pa me sy
Digjma kallma fotografin se i joti sjam ma ty boll kam vujt dashuri sdu ma vajz me ni per ty

N'telefon dit e nat mos m'kerko pergjithmon numrin tim ti harro ti harro mendova se dashuria jon ish sheqer me dole helm i zi sy zeher sy zeher

Digjma kalLma Fotografin sjam i joti sjam ma ty boll kam vujt dashuri sdu ma vajz met pa me sy
Digjma kallma fotografin se i joti sjam ma ty boll kam vujt dashuri sdu ma vajz me ni per ty


Ky tekst u dërgua nga  donnaKeli
Publikimi: 01/12/2009


Keli - Digjma Kallma Fotografin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Digjma Kallma Fotografin".
3. Video është e këngës "Digjma Kallma Fotografin", por nuk këndohet nga Keli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Keli:


Komente 0