Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keli - Her Me Mu, Her Me At Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ishe me mu shkove me tjeter
si nuk e le me hujin e vjeter
her me mu her me at
ah sa shum pom vjen inat
vec me lujt e ki zanat 2x
hajde shko se sje dukat
her po largohesh her po afrohesh
her mtradheton her pendohesh
refreni 6x


Ky tekst u dërgua nga elaKeli
Publikimi: 01/12/2010


Keli - Her Me Mu, Her Me At
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Her Me Mu, Her Me At".
3. Video është e këngës "Her Me Mu, Her Me At", por nuk këndohet nga Keli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Keli:


Komente 0