Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keli - O Sheqer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

O sheqer si sheqer

Ah ka diqka ma tomel ne jet se dashnija e vertet aji qe ka dashni tvertet kurr si merzitet kjo jet aji qe ka dashni tvertet kurr si merzitet kjo jet

O Sheqer Sheqer ah moj goj sherbet o me ty jet aman koka shum lezet
O Sheqer Sheqer ah moj goj sherbet o me ty jet aman koka shum lezet

Sikur mjalti don mem shkri oh aji syni jot oj zi kush ka zemer dashuron kurr per jet me nuk harron Kush me zemer dashuron kurr ket jet nuk harron

O sheqer sheqer ah moj goj sherbet o me ty jeta aman aj ka shum lezet
O sheqer sheqer ah moj goj sherbet o me ty jeta aman aj ka shum lezet

O Sheqer Sheqer ah moj goj sherbet o me ty jeta aman koka shum lezet
O sheqer sheqer ah moj goj sherbet o me ty jeta aman koka shum lezet


Ky tekst u dërgua nga DJ ASTRO


Nuk kemi video për këtë këngë.


Keli
Publikimi: 02/07/2012


Keli - O Sheqer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Sheqer".
3. Video është e këngës "O Sheqer", por nuk këndohet nga Keli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Keli:


Komente 0