Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Keli - Malli Me Ka Marr  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"U Kall"

Këngë e albumit:

"S'muj Me Tjeter"

Komente

Asnjë Koment

02/07/2012

2012-07-02T20:03:59+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Malli Me Ka Marr" kënduar nga Keli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Xhezahir Elezi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Se kam qare pa t`kallzu,
sa shum jam tu hjek.

Se kjo zemer ka duru,
tash po don me vdek(2x).

Nje bylbyl qe ma knon kengen,
s`pushon tu vajtu.

Ne vetmi kur me ke lanun,
spo t`vjen keq per mu (3x).

Tash kam mbetur ne vetmi,
sdo t`kendoj un per ty.

Nje bylbyl tash le t`kendoj,
sbashku zerin tja ndegjojm.

Nje bylbyl qe ma knon kengen,
s`pushon tuj vajtu.

Ne vetmi kur me le lanur,
spo t`vjen keq per mu (3x).

Shum te deshta mori vajz,
tash prej meje je largu.
Zemren time ma ke marr,
mos te vjen ty keq per mu (5x).Më Shumë Këngë Nga Keli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet