Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keli - Bëma Hallall Zemër Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  35

edhe njeher te kisha pran
kisha dit moj si met ruu
sdi qysh me tregu sa jam i pendum
dua te tjap me shum zaa
e te gjith let me ndegjojn
veq ti plagen tim mua me sheron
boma hallall o zemer o rosa ime
edhe un jam njeri muj me bo gabime
boma hallall o zemer o Rosa ime
edhe un jam njeri muj me bo gabime

edhe njeher te kisha pran
kisha dit moj si met ruu
sdi qysh me tregu sa jam i pendum
dua te tjap me shum zaa
e te gjith let me ndegjojn
veq ti plagen tim mua me sheron
boma hallall o zemer o rosa ime
edhe un jam njeri muj me bo gabime
boma hallall o zemer o Rosa ime
edhe un jam njeri muj me bo gabime


Ky tekst u dërgua nga drinibardh10Keli
Renditja: Top 200
Publikimi: 23/08/2015


Keli - Bëma Hallall Zemër
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bëma Hallall Zemër".
3. Video është e këngës "Bëma Hallall Zemër", por nuk këndohet nga Keli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Keli:


Komente 1