Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keli - Kthema At Unaze Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Martesa nuk behet pa u then po
Deshira yte ishe moj kjo
Editet e fundit mos me thir
E mos thuj te du po thuj lamtumir

ref 2x
Kthema ate unaz qe ta pata dhan
Se me dy unaza jo nuk ben
Sante nuse shkone e nuk ka kuptim
Deshte sdeshte ma nga kjo rrug ska kthim

U desht ma heret me kuptu
Se nuk eshte lehte per mem harru
Edhe pse sante nuse shkone
Dashurin e vjeter prap edon

ref 2x
Kthema ate unaz qe ta pata dhan
Se me dy unaza jo nuk ben
Sante nuse shkone e nuk ka kuptim
Deshte sdeshte ma nga kjo rrug ska kthim


Ky tekst u dërgua nga ShqipronKeli
Publikimi: 14/07/2011


Keli - Kthema At Unaze
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthema At Unaze".
3. Video është e këngës "Kthema At Unaze", por nuk këndohet nga Keli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Keli:


Komente 0