Më mbaj mend (për 1 muaj)


Keli - E Imja Do Te Jesh

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Imja Do Te Jesh".
3. Video është e këngës "E Imja Do Te Jesh", por nuk këndohet nga Keli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Keli - E Imja Do Te Jesh  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Ylli Im"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2014

2014-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Imja Do Te Jesh" kënduar nga Keli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Keli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Musli Kuqi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Le ta merr vesh nje mahall sa shum per ty kam mall sa shum vetmija po me dhem
Do te plasem nga inati un do behem vet i 7 asgje me syrin s´do te ma tremb

2x:Dije dije do te vije dita per mua
dije dije vet do te me thush te dua
dije dije ti qe me mua qesh e imja do te jesh

Le ta marr vesh gjith shoqnija le te mi din hallet e mija sa pak meshir per mua ke Le ta merr vesh nje familje mos te me kerkojn tjeter zgjidhje
ti veq ti per mua je

2x:Dije dije do te vije dita per mua
dije dije vet do em thuash te dua
dije dije ti qe me mua qesh ti qe po qesh e imja do te jeshMë Shumë Këngë Nga Keli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet