Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keli - Belholla Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Sonte po m'dukesh extra,
kur t'pash pa fryme mbeta,
Afrohu pak me ngat,
T'fali gjithcka n'ket Nate.

(Ref)
Hajde hajde moj belholla,
Shume nice me vetllat e holla,
Hajde hajde pa ty s'bojka,
Syrin tend zemra ma dojka.

O yll m'ke ngel fiksim,
Ne zemren Syrin tim,
Cka t'dush boj n'ket Nate ,
Per ty o dukat

(Ref)
Hajde hajde moj belholla,
Shume nice me vetllat e holla,
Hajde hajde pa ty s'bojka,
Syrin tend zemra ma dojka.

Ky tekst u dërgua nga  CisjanaPublikimi: 03/01/2016


Më Shumë Këngë Nga Keli:


Komente 0


Keli - Belholla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Belholla".
3. Video është e këngës "Belholla", por nuk këndohet nga Keli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.