Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keli - U Kall, U Kall Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

2X
SONTE NATA KA LEZET,
GJITH PO LUJNA ME VULLNET
ATMOSFERA NE MAXIMUM,
RITMI SHKON BUM BUM BUM.

REF. 2X
U KALL U KALL
RITMI ZJARR E FLAK
PER JU SONTE KELI
NUK PUSHON AS PAK

SONTE LUJM GJITH JASHA HOPA,
DRIDHET VENDI DRIDHET TOKA.
ATMOSFERA NE MAXIMUM
RITMI SHKON BUM BUM BUM.

REF. 2X
U KALL U KALL
RITMI ZJARR E FLAK
PER JU SONTE KELI
NUK PUSHON AS PAK


Ky tekst u dërgua nga  ismeti19Keli
Publikimi: 08/07/2016


Keli - U Kall, U Kall
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U Kall, U Kall".
3. Video është e këngës "U Kall, U Kall", por nuk këndohet nga Keli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

13

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Keli:


Komente 0