Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Keli - Selfie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Selfie".
3. Video është e këngës "Selfie", por nuk këndohet nga Keli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Keli - Selfie Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Ta Ha Zemrën"

Këngë e albumit:

"U Kall"

Komente

Asnjë Koment

28/07/2016

2016-07-28T09:15:12+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Selfie" kënduar nga Keli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Lorna - Selfie

Nje foto per mu baby
e bejm edhe crayzze
edhe sexy
po roba c zhvishemi
si po e don ta bieee
ma thuj si e don ti
menyra si po shef ti
duket qe ske pa duket qe ske pa me sy jo
gjithcka qe du edhe gjithcka qe bej
mduket e gjitha si loj mduket e gjitha si loj
jam krejt ndryshe nga tjerat jo smund tjem dot njesoj
jam krejt ndryshe nga tjerat jo smund tjem dot njesoj
kjo esht menyra si jam edhe si e jetoj
kjo eshte menyra si ndryshe gjerat i bej
nuk kam inate askend as nuk xhelozoj
thjesht ma shpifin kur dalin tgjitha njesoj

Valbona Xeka - Selfie

me shfaqesh ti ne cdo vend
me shoqet vjen vec ti shkelqen
rrak tak tak tak zemra me bon
kur me shikon ti me frikson

me shfaqesh ti ne cdo vend
me shoqet vjen vec ti shkelqen
rrake tak tak tak zemra me bon
ne telefon nje selfie me con

(ref2)

selfie selfie selfie me mu zemer ti po don
a a a a afrohu pak qe ta bojm
selfie selfie selfie me mu zemer ti po don
ne telefon afrohu selfien ta bojm

me shfaqesh ti ne cdo vend
me shoqet vjen vec ti shkelqen
rrak tak tak tak zemra me bon
kur me shikon ti me frikson

me shfaqesh ti ne cdo vend
me shoqet vjen vec ti shkelqen
rrake tak tak tak zemra me bon
ne telefon nje selfie me con

(ref4)

selfie selfie selfie me mu zemer ti po don
a a a a afrohu pak qe ta bojm
selfie selfie selfie me mu zemer ti po don
ne telefon afrohu selfien ta bojm

selfie selfie selfie
Më Shumë Këngë Nga Keli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë