Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keli - Xhan Xhan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3

O SYNI SYNI ZI
TY JE SI MAGJI
SA HER KUR MSHIKON
FRYMEN MA NDALON.

REFREN.

2 X
XHAN XHAN PIK NZEMER MKE LON
ME SY KUR MSHIKON ZEMREN MA BLLOKON.

O XHAN O XHANI IM
TY ME KE MBET FIKSIM
JE SI YLL FARE
ZEMREN FLAK MA KALLE

REFRENI.

2X

XHAN XHAN PIK NZEMER MKE LON
ME SY KUR MSHIKON ZEMREN MA BLLOKON.
Keli
Publikimi: 21/07/2017
Muzika: Ylber Qaili
Teksti: Keli


Keli - Xhan Xhan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhan Xhan".
3. Video është e këngës "Xhan Xhan", por nuk këndohet nga Keli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Keli:


Komente 0