Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keli - Full Çika Çika Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

OU OU VERA NA DUL
QYTETI ME CIKA FULL
OU OU ZESHKANE BJONDINA
SI FERRARI LAMBURGINA.

OU OU SA LEZET VERA
KUR VIN SHACIT AUSLLANDERAT
OU OU NA KALLIM FLAK
DASHNI JEM FORT MARAK.

REFRENI:
FULL ME CIKA CIKA,
QYTET E KAFICA
FULL ME FARMERKA,
FULL ME MINICA.
FULL ME CIKA CIKA,
QYTET E KAFICA
FULL ME FARMERKA
KREJT SI MODELKA.

OU OU VERA NA DUL
QYTETI ME CIKA FULL
OU OU ZESHKANE BJONDINA
SI FERRARI LAMBURGINA.

OU OU SA LEZET VERA,
KUR VIN SHACIT AUSLLANDERAT
OU OU NA KALLIM FLAK,
DASHNI JEM FORT MARAK.

REFRENI:
FULL ME CIKA CIKA, QYTET E KAFICA
FULL ME FARMERKA, FULL ME MINICA.
FULL ME CIKA CIKA, QYTET E KAFICA
FULL ME FARMERKA KREJT SI MODELKA.
Keli
Publikimi: 30/06/2018
Teksti: Keli
Orkestrimi: Ylber Qaili


Keli - Full Çika Çika
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Full Çika Çika".
3. Video është e këngës "Full Çika Çika", por nuk këndohet nga Keli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Keli:


Komente 0