Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keli - Lulije Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2X
OJ LULIJA JON, OJ LULIJA JON
SHUM FJAL PER TY KAN THON.

2X
LE TE FLASIN, LE TE FLASIN
NGA INATI DOT TE PLASIN.

REFRENI:

OJ LULIJA JON, E JONA OOO
OJ LULIJA JON, E JONA OOO
KUSH NA KA INATIN JU THIFT KOMA OOO
KUSH NA KA INATIN JU THIFT KOMA OOO

2X
OJ LULIJA JON, OJ LULIJA JON
SHUM FJAL PER TY KAN THON.

2X
LE TE FLASIN, LE TE FLASIN
NGA INATI DOT TE PLASIN.

REFRENI:

OJ LULIJA JON, E JONA OOO
OJ LULIJA JON, E JONA OOO
KUSH NA KA INATIN JU THIFT KOMA OOO
KUSH NA KA INATIN JU THIFT KOMA OOO

2X
OJ LULIJA JON, OJ LULIJA JON
SHUM FJAL PER TY KAN THON.

REFRENI:

OJ LULIJA JON, E JONA OOO
OJ LULIJA JON, E JONA OOO
KUSH NA KA INATIN JU THIFT KOMA OOO
KUSH NA KA INATIN JU THIFT KOMA OOO
Keli
Publikimi: 25/06/2018
Teksti: Keli
Orkestrimi: Ylber Qaili


Keli - Lulije
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lulije".
3. Video është e këngës "Lulije", por nuk këndohet nga Keli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Keli:


Komente 0