Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Keli - Diva  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/06/2018

2018-06-23T23:02:08

Teksti:

Keli

Orkestrimi:

Ylber Qaili

Këngë e albumit:

"1 Milion"
REFRENI:

ZEMREN TEK UN E KE DIVA DIVA E KE
VET MA FALE VET MA DHE DIVA DIVA MA DHE
TE KAM XHAN ME KI XHAN DIVA DIVA AMAN
DASHNIJA JON SI VULLKAN DIVA DIVA AMAN.

2X
TY MA FALE ZEMREN, UN TA FALA TEMEN
ME DY FJAL DY GERMA, U BONE E JEMJA.

REFRENI:

ZEMREN TEK UN E KE DIVA DIVA E KE
VET MA FALE VET MA DHE DIVA DIVA MA DHE
TE KAM XHAN ME KI XHAN DIVA DIVA AMAN
DASHNIJA JON SI VULLKAN DIVA DIVA AMAN.

2X
TY MA FALE ZEMREN, UN TA FALA TEMEN
ME DY FJAL DY GERMA, U BONE E JEMJA.

REFRENI:

ZEMREN TEK UN E KE DIVA DIVA E KE
VET MA FALE VET MA DHE DIVA DIVA MA DHE
TE KAM XHAN ME KI XHAN DIVA DIVA AMAN
DASHNIJA JON SI VULLKAN DIVA DIVA AMAN.

Kartolina (2)

U krijua nga Azdreni 2019-10-02 17:02:49
TI MA FALE ZEMREN
UN TA FALA TEMEN
ME DY FJAL, DY GERMA
U BONE E JEMJA
U krijua nga Dreni 2019-05-23 09:43:36
Zemrën tek unë e ke
Diva, diva e ke
Vet ma fale, vet ma dhe
Diva, diva ma dhe

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Keli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet