Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keli - Helem Helem Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2X
O SYNI SYNI ZI,
PSE NUK BESON DASHNI
SA HER TA KAM DESHMU,
SE VETEM TY TE DU.

REF. 2X:
HELM HELM KAM ME PI
VETEM PER TY DASHNI
GJITHCKA KAM MET DESHMU,
SE VETEM TY TE DU.

2X
MERMA MERMA KET SHPIRT,
E KUPTON KREJT NJE DIT
SA T'KAM DASHURU
KURR S'KE DIT ME VLERSU.

REF. 2X:
HELM HELM KAM ME PI
VETEM PER TY DASHNI
GJITHCKA KAM MET DESHMU,
SE VETEM TY TE DU.
Keli
Publikimi: 28/06/2018
Teksti: Keli
Orkestrimi: Ylber Qaili


Keli - Helem Helem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Helem Helem".
3. Video është e këngës "Helem Helem", por nuk këndohet nga Keli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Keli:


Komente 0