Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keli - Mama Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2X
TY JE NUMER 1
ME TY NUK MUJN ME U SHTY
TY JE BOMBA FARE
8 ME 2 GJITHVE VA BANE.

Refereni:
HAJDE HAJDE MAMA
HAJDE HAJDE MAMA
TY NKET VEND JE MA E MADHJA.

TY JE FENOMEN
CDO NJERI TE PERMEN
TY JE FANTAZI
AS NJE QETER SIKUR TI.

Refereni:
HAJDE HAJDE MAMA
HAJDE HAJDE MAMA
TY NKET VEND JE MA E MADHJA.

Refereni:
HAJDE HAJDE MAMA
HAJDE HAJDE MAMA
TY NKET VEND JE MA E MADHJA.
Keli
Publikimi: 15/07/2019
Muzika: Ylber Qaili
Teksti: Keli
Orkestrimi: Ylber Qaili
Video Produksioni: Jehona


Keli - Mama
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mama".
3. Video është e këngës "Mama", por nuk këndohet nga Keli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Keli:


Komente 0