Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keli - Oj Nanë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Teksti:

Keli

Orkestrimi:

Ylber Qaili

Këngë e albumit:

"Babo"

Komente

Asnjë Koment

30/06/2019

2019-06-30T20:56:15+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Oj Nanë" kënduar nga Keli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Keli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Keli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet