Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keli - Shkoj Rinia Gjermani Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


1.
PËR ÇDO DITË ZI E MA ZI
SHKOJ RINA GJERMANI
MBETËN SHKOLLAT PA FËMI
ÇDO DITË MBYLLËT NGA NJË SHTËPI.

Refreni:

A MOJ JETË E ZEZA JETË
KJO PO NDODH KUR S‘KI SHTET
SHKOJ RINIA ME FAKULTET
I LAM ME I KË NË GURBET.

2.
PO FOL NËNA ME LOT NË SY
MË SHKON DJALI ME NUSE E FËMI
BOLL E RANDË KJO PLEQËRI
TASH ME JETU EDHE PA FËMI.

Refreni:

A MOJ JETË E ZEZA JETË
KJO PO NDODH KUR S‘KI SHTET
SHKOJ RINIA ME FAKULTET
I LAM ME I KË NË GURBET.

3.
LUTET NËNA TOKË E QIELL
POLITIKANT SYT ME I ÇEL
MOS I GËZOFSHIN ATA MILJONA
SE SHUM DJEM LARGUN NGA NËNAT.

Refreni:

A MOJ JETË E ZEZA JETË
KJO PO NDODH KUR S‘KI SHTET
SHKOJ RINIA ME FAKULTET
I LAM ME I KË NË GURBET.
Keli
Publikimi: 28/04/2023
Muzika: Keli & Ylber Qaili
Teksti: Keli
Video Produksioni: Jehona
Studio: Meti Neziri


Keli - Shkoj Rinia Gjermani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shkoj Rinia Gjermani".
3. Video është e këngës "Shkoj Rinia Gjermani", por nuk këndohet nga Keli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Keli:


Komente 0