Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kelly Clarkson - At Last Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


At last, my love has come along,
My lonely days are over,
And life is like a song,

Ohhh at last
The skys above are blue
My heart was wrapped up in clover,
The night I looked at you

I found a dream that I could speak to,
A dream that I, can call my own,
I found a thrill, to press my cheek to,
A thrill that I, have never known,

Ohhh you smile, you smile
And then the spell was cast
And here we are in heaven,
For you are mine, at last!Nuk kemi video për këtë këngë.
Kelly Clarkson - At Last
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "At Last".
3. Video është e këngës "At Last", por nuk këndohet nga Kelly Clarkson.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kelly Clarkson:


Komente 0