Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kelly Clarkson - Queen Of The Night Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Chorus:
i've got the stuff that you want
i've got the thing that you need
I got more than enough
To make you drop to your knees
Cuz I'm the queen of the night
Queen of the night oh yeah oh yeah oh yeah yeah

Don't make no difference
If I'm wrong or I'm right
I've got the feeling
And I'm willing tonight
But I ain't nobody's angel
What can I say?
Well I'm just that way

Repeat Chorus
Just say say it again

You got a problem with the way that I am
They say I'm trouble
And I don't give a damn
But when I bad I know I'm better
I just wanna get loose
And turn it up for you baby yeah

Repeat Chorus
Just say say it again

(Guitar Solo)

Repeat Chorus (2X)Nuk kemi video për këtë këngë.
Kelly Clarkson - Queen Of The Night
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Queen Of The Night".
3. Video është e këngës "Queen Of The Night", por nuk këndohet nga Kelly Clarkson.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kelly Clarkson:


Komente 0