Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kelly Clarkson - You Make Me Feel Like A Natural Woman Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Looking out on the morning rain
I used to feel uninspired
And when I knew I had to face another day
Lord, it made me feel, made me feel so tired
Before the day I met you, life was so unkind
But you're the key to my peace of mind

'Cause you make me feel
You make feel
You make me feel like
A natural woman

Oh, baby, what you've done to me
Ooh, you make me feel so good inside
And I just want to be close to you
You make me feel so aliive

You make feel
You make me feel like
A natural womanNuk kemi video për këtë këngë.
Kelly Clarkson - You Make Me Feel Like A Natural Woman
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "You Make Me Feel Like A Natural Woman".
3. Video është e këngës "You Make Me Feel Like A Natural Woman", por nuk këndohet nga Kelly Clarkson.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kelly Clarkson:


Komente 0