Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kelly Clarkson - I Believe In You And Me Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Maybe I'm a fool to feel the way I do
But I would play the fool forever
Just to be with you forever

I believe in miracles
Love's a miracle
And yes, baby
You're a dream come true

I-I was lost, now I'm free
Oh, baby, 'cause I do believe
I do believe in you and me

I-I was lost, now I'm freeNuk kemi video për këtë këngë.
Kelly Clarkson - I Believe In You And Me
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Believe In You And Me".
3. Video është e këngës "I Believe In You And Me", por nuk këndohet nga Kelly Clarkson.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kelly Clarkson:


Komente 0