Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kelly Clarkson - Up To The Mountain Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I went up to the mountain
Because you asked me to
Up over the clouds
To where the sky was blue
I could see all 'round me
Everywhere
I could see all 'round me
Everywhere
Sometimes I feel like I never been nothing but tired
And I'll be working 'till the day I expire
See sometimes I just lay down
Lord no more can I do
But then I go on again
Because you asked me to
Somedays I look down
Afraid, afraid I will fall
And though the sun shines
I see nothing at all
But I hear your, your sweet voice
ohh ohh ohh
Come and then go
Come and then go
Lord telling me softly
You love me so


Ky tekst u dërgua nga anonymous

Kelly Clarkson - Up To The Mountain
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Up To The Mountain".
3. Video është e këngës "Up To The Mountain", por nuk këndohet nga Kelly Clarkson.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kelly Clarkson:


Komente 0