Add Lyrics
  Add Poems
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com

Kelly - Une Jam Ai

Song Lyrics:

Une nuk jam ai qe thyhet
Une nuk jam ai qe qaj
Nuk kam frik te them adio
Zemren me nje celes e mbaj

Kesaj radhe ndodhi ndryshe
Dhe u ndjeva pak ne faj
Jeta eshte shum tekanjoze
Here te puth e here te qan

Por di ta njoh un veten time
Nga ty nuk komandohem
Nje jete me fali zoti
Dhe nga ky makth nje dite duhet te zgjohem

Ref:
Vetem kemi ardhur vetem do ikim
Rruget tona morren kthesen
Jeta me nje dore te hedh pakuptuar
dhe pastaj te pret me tjetren
Vetem kemi ardhur vetem do ikim
dhe pa ty un di te jetoi
Une ta dhash pa fund te gjithe kohen time
por ty ndofta s'te mjaftoi.

Une nuk jam ai qe lutet
Une nuk jam ai qe qaj
Kurr se kam dhuruar zemren
Dhe pse dashuroi si djall

Me ty ishte dicka ndryshe
Nje ndjesi e paprovuar
Dhe tani efektin vuaj
Qe tek une ka depertuar

Por di ta kthej une dhimbjen time
Qe ti t'mos lumturohesh
Nje jete me fali zoti
Dhe nga ky makth nje dite duhet te zgjohem

Ref:
Vetem kemi ardhur vetem do ikim
Rruget tona morren kthesen
Jeta me nje dore te hedh pakuptuar
dhe pastaj te pret me tjetren
Vetem kemi ardhur vetem do ikim
dhe pa ty un di te jetoi
Une ta dhash pa fund te gjithe kohen time
por ty ndofta s'te mjaftoi. 2X

We added a new section Albanian Chords. Please help us with this song's chords. Thanks for your time!


(Optional)


(Optional)
teksteshqip.com © 2007 - 2019