A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Kelly - Loti Qe Fal


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/09/2007

2007-09-01T00:00:00

Participating in

Mikrofoni I Artë 2007


Tani ti ndal, te lutem me thuaj
vetem dy fjal per ty do jem i huaj
do jem nje i marr qe preku buzet e tua
do jem nje ikon qe koha ka kaluar. 2x

Tani ti ndal me thuaj se nuk ekziston
eshte loti qe fal me duhet te pranoj
dy fjal qe jan then ne nete te ftohta vetmie
dy shpirta qe ka len.

Tani ti ndal dhe ktheje kohen pas
nuk dua te humbas, e kot qe une te flas
jo per te dyten her ,dikur isha ne parajs
tani jetoj ne ferr , je ti nuk ka te tjere. 2x

Tani ti ndal me thuaj se nuk ekziston
eshte loti qe fal me duhet te pranoj
dy fjal qe jan then ne nete te ftohta vetmie
dy shpirta qe ka len.

Tani ti thuaj fjal te pa then
tani ti shkruaj premtimet kemi len
une po vuaj per ty, nuk t'intereson
dhe pse loti fal ,mua me lendon.

Tani ti shkruaj fjal te pa then
tani ti thuaj premtimet kemi len
une po vuaj per ty, nuk t'intereson
loti qe fal dhe pse me lendon.

Tani ti ndal me thuaj se nuk ekziston
eshte loti qe fal me duhet te pranoj
dy fjal qe jan then ne nete te ftohta vetmie
dy shpirta qe ka len nje fantazm dashurie. 3x


Lyrics submited by Harami
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019