Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Kelly - Ajo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajo".
3. Video është e këngës "Ajo", por nuk këndohet nga Kelly.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Kelly - Ajo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Festivali i 48-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

24/12/2009

2009-12-23T23:00:00+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ajo" kënduar nga Kelly.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 3 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
3

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Qeppi - Ajo

Ajo nshtrat mu mpret
Ajo nshtrat mu mpret
Une gjith veshna vet
Glocki e maj nder bed

Ajo nshtrat mu mpret mpret
Une gjith veshna vet
Glock in e maj ner bed
Glock in e maj ner bed

Dola me gang un me crew
Ajo per mu tu mendu

Une me syza vnut jom
i grahi kerrit per gut un

Doklla lit shum smut jom
Tripin e trent krejt lujtem

Se Qeppi krejt tripat i pin
Jo kto gjethkush nuk e din
E nese stili i tina so in
Kallxom per stil qa po din???

Une dokna si skin
Mos um vet sa po q*n
Qeppi plot pare po q*n
Yea 100 %

Me gjelbert mu ka zhyt manga
Tu bajt 100 she me danga

Flowi jem tgjun si tanka
Rrjeti jem tkap marimanga

Qehren ti tverdh si Fanta
Sjom broke une as banda

Prit t’shkoj deri te banka
Edhe muj mushi plot qanta
Tani pim raki me kanta

Ajo nshtrat mu m’pret
Ajo nshtrat muu m’pret
Une gjith veshna vet
Glock in e maj ner bed

Ajo nshtrat mu mpret
Une gjith veshna vet
Glock in e maj ner bed
Glock in e maj ner bed

Dola me gang un me crew
Ajo per mu tu mendu

Une me syza vnut jom
i grehi kerrit per gut un
Doklla lit shum smut jom
Tripin e trent krejt lujtem

2 gur MD i shkri
I pi e hi e mo sen nuk di

Stilin e ri vesh fresh
Fresh gjith mu mki

Me kon po rri ide ski
Une qe sa jom tu pi

Kerri i zi fut terr
Nto plot djem tri

Paret ndor na kan met ves
Ka kry te une po un mo si shes

Un nuk du packs un du racks
Ju ka thon guri ju thom un apet

Ju doka interesant
Stilin perfekt pershkrimin beg

Dal me kerr une nqytet
Me gjama qel
edhe hiq mos me kon nxeht

Ajo nshtrat mu mpret
Ajo nshtrat muu mpret
Une gjith veshna vet
Glock in e maj ner bed

Ajo nshtrat mu mpret
Une gjith veshna vet
Glock in e maj ner bed
Glock in e maj ner bed

Dola me gang un me crew
Ajo per mu tu mendu

Une me syza vnut jom
i grahi kerrit per gut un

Doklla lit shum smut jom
Tripin e trent krejt lujtem

Gentius - Ajo

Ajo mla e smtha sen
Veq iki prej jetes tem
Pa ja ni hiq mu a mdhem
Pa ja ni hiq keq a mlen

Kallxom a tbi najher nmen
A tmungon ty zoni jem
I feed the pain me dpm
Edhe me xan deri sa sdi sen

Refreni:
Veq kta hapa mujn mem qetsu
Se di qka o ka ndodh me mu
Dhimten qe e kom smun me kuptu
Ndjenjen qe e kom smuj me kumtu

Ajo mla e smtha sen
Veq iki prej jetes tem
Pa ja ni hiq mu a mdhem
Pa ja ni hiq keq a mlen

Kallxom a tbi najher nmen
A tmungon ty zoni jem
I feed the pain me dpm
Edhe me xan deri sa sdi sen

Refreni:
Veq kta hapa mujn mem qetsu
Se di qka o ka ndodh me mu
Dhimten qe e kom smun me kuptu
Ndjenjen qe e kom smuj me kumtu

Pse mke rrejt o pse mke rrejt
Nfund mke dal si tjerat e njejt
qysh je ardh ke shku shume shpejt
E naten vone veq hana smlen vet

Xonn - Ajo

Tash pi foli asaj
qe e kam frymzim
ajo ma shton jeten
ajo m'jep inspirim
bashk kena udhtu
kena bo nje rrugtim
shum kom pi per to
e ajo se din
e kom dasht aq shum
po ajo m'la vet
tash me tjer e shoh
ah sa shum pom vret
ti je seni me me vler
qe un n'jet e kom
cdo nat vet po ri
ngat se kam kerkon
aj tash tka lendu
ti don mu kthy te un
a tkom thon si njo si un
sun e gjen kerkun
epo qysh me ta fal
kur un shum kam vujt
per ty ndjenja kam pas
ti me njenja ke lujt
syni po mloton
zemra gjak pikon
zemra at person
me kerkon se ndron
truni po m'bllokon
shpirti po m'gushton
ajo vesh fustan
aj fotografon
ajo pergatit
aj e pret n'ballkon
aj e perqafon
ajo e shtrengon
ti mu vet m'ke lan
mu mu len gjynahet
vet ti je fajtore
mu po mi len fajet
e di s'je rehat
s'rehatoesh kerkun
veq ni sen kallxom
a je po bohesh si un
e kudo qe te jesh
e nin kangen tem
ka met piku loti
per zanin tem

REF
Ajo m'erdhi m'erdhi m'erdhi
n'onderr m'erdhi m'erdhi m'erdhi
t'mur tjetri tjetri tjetri
mo nuk t'prekin t'prekin kto dur

Nashta po t'pengon
qe un jam kat shkrujt
deri dje tpa ndam
e sot jam i huj
nashta nuk e don
nashta e ki ngat
nashta sikur un
je t'um thirr cdo nat
e di ki m'em lyp
e di vet sje msu
ke bo nji gabim
smun me permirsu
e di ke ndryshu
un hala jom qaj
fajin po ma len
po une skom faj
kur tkom prit mu kthy
vendose me ik kena pas ni anderr
nje fmij me pas qik
mi pas syt e tu
andrra kurr su ndreq
thojshe;mbas nji qikes mi pas dy bineq
krejt senet pi ban per inatin tem
e aj per inati shenja o ka t'len
e mu m'pate than
kur je keq ktu m'ki
e sot paske than
smu ndan kont e tij
truni po m'bllokon

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Kelly:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë