A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Kelly - Une Jam Ai


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/11/2010

2010-11-18T00:00:00

Participating in

Kënga Magjike 2010


Une nuk jam ai qe thyhet
Une nuk jam ai qe qaj
Nuk kam frik te them adio
Zemren me nje celes e mbaj

Kesaj radhe ndodhi ndryshe
Dhe u ndjeva pak ne faj
Jeta eshte shum tekanjoze
Here te puth e here te qan

Por di ta njoh un veten time
Nga ty nuk komandohem
Nje jete me fali zoti
Dhe nga ky makth nje dite duhet te zgjohem

Ref:
Vetem kemi ardhur vetem do ikim
Rruget tona morren kthesen
Jeta me nje dore te hedh pakuptuar
dhe pastaj te pret me tjetren
Vetem kemi ardhur vetem do ikim
dhe pa ty un di te jetoi
Une ta dhash pa fund te gjithe kohen time
por ty ndofta s'te mjaftoi.

Une nuk jam ai qe lutet
Une nuk jam ai qe qaj
Kurr se kam dhuruar zemren
Dhe pse dashuroi si djall

Me ty ishte dicka ndryshe
Nje ndjesi e paprovuar
Dhe tani efektin vuaj
Qe tek une ka depertuar

Por di ta kthej une dhimbjen time
Qe ti t'mos lumturohesh
Nje jete me fali zoti
Dhe nga ky makth nje dite duhet te zgjohem

Ref:
Vetem kemi ardhur vetem do ikim
Rruget tona morren kthesen
Jeta me nje dore te hedh pakuptuar
dhe pastaj te pret me tjetren
Vetem kemi ardhur vetem do ikim
dhe pa ty un di te jetoi
Une ta dhash pa fund te gjithe kohen time
por ty ndofta s'te mjaftoi. 2X


Lyrics submited by Nadi Vlore
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019