Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kelly - Ne Te Njejten Hene Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  23

ishte vjeshte, gjethet binin nga pemet,
dalengadale formonin nje zemer
jo nuk i besoja syve te mi
sa ty,
ti ulur ne nje hije
e dija se do vije
si nje mirazh ne shkretetire
o sa me lodh
gjurme sheh ne sfond
ti duke kercyer deri naten vone
ref.2x
eshte e njejta kenge
i njejti vend
atje ku falem zemren
ne te njejten hene
si deshmitarja jone
e vetme anonim

u takuam rastesisht
gjithcka nisi me nje frike
i lexoja buzet e tua
si nje liber pa mbarim
tentova te guxoja me shume
per nje sekonde ndaloj gjithcka
ishim thjesht ti dhe un
buzet s'kerkuan me distance

ref.2x
eshte e njejta kenge
i njejti vend
atje ku falem zemren
ne te njejten hene
si deshmitarja jone
e vetme anonim
e di qe aventurat nuk zgjasin
por ty gjithmon do te jem un i pari
do te jesh e sigurt sepse
gjithmon ti ke
ref.
eshte e njejta kenge
i njejti vend
atje ku falem zemren
ne te njejten hene
si deshmitarja jone
e vetme anonim


Ky tekst u dërgua nga arjola mucaKelly
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/09/2012
Festivali: Kënga Magjike 2012


Kelly - Ne Te Njejten Hene
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Te Njejten Hene".
3. Video është e këngës "Ne Te Njejten Hene", por nuk këndohet nga Kelly.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kelly:


Komente 2