Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Kelly - Ylli Im Polar  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Pjesëmarrëse në

Festivali i 51-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

20/12/2012

2012-12-19T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ylli Im Polar" kënduar nga Kelly.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Samanta Karavella. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

najnaj naj kur me kap merzija te kujtoj veq ty vetem ti i prek endrat e mijami heq me merziiii dhe kur ndjehem e trishtuar un ty te maaare ndjej veten te trazuar ylli im polar veq un qe ska dyshuar rrugen ma ndriqooon nje drit si loooooooooop me lopet e tua jo nuk ndjej vetmi se kuptoj qje per mua zog apo njeri jajajajajjajajajajjaajajjajajajaaaaaaaajhajahahjahejooooooow naj naj naj naj nanajnanajnahaaaaaaaaaaaaj kur me kapp ne shpi merzija te kerkoj veq tyyyyyyyyvetem ti mi prek endrat e mija vetem ti mi magjeeeepse ndjej veten te trishtuar huuh ne boten e trazuar ylli im lopar ylli jetes eshte shtrembuar rrugen s'ma ndriqone e shoh nje drite sot jetes suaaaaajditen tjeter e trazuar jo une theter z'vi se kuptoj qje per mua zog apo njeriiiiiiiiiiii jetes shuar owwwwwwwwwwwww rrugen ma ndriqon ooowww zemer e lodhur e qmuar nejri a zog hou mhejeehejhejhehjehe nanjnajnajanajnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajMë Shumë Këngë Nga Kelly:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet