Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kelly - Asaj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Asaj".
3. Video është e këngës "Asaj", por nuk këndohet nga Kelly.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kelly - Asaj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  5

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2014

Komente

Asnjë Koment

26/12/2014

2014-12-26T11:56:39+00:00Jane gjurme
Kur dikur kaloje
Eshte thjeshte zhurme
Ku dikur kendoje

Tani me bota nuk rrotullohet
E trishte sin je sonate
Vetem ti e plotesoje
Kur ne ishim bashke

Te kerkoj por nuk te gjej
Kohen dot jo nuk e kthej
Sa edhe veten e genjej
Kerkoja nje motiv por nuk me vlen

Te kerkoj por nuk te gjej
Kohen dot jo nuk e kthej
Sa edhe veten e genjej
Te gjith jetuam po ti nuk je

REF
Te kerkoja enderroja
Asgje s’eshte si me pare
Dy shpritra qe jane ndare
Pa thene sikur nje fjale

Se ndoshta ti u lodhe
Zemren ma vodhe
Dhe ike diku larg
E humba gjithcka qe kam
Marr fryme po gjalle nuk jam

Ska me poezi as nota
E gjithe bota e mbytur ne trishtim
Duke pritur te vish me kot
Asgje nuk ka kuptim jam bosh

Ishim vetem ti dhe un
Dhe asgje nuk kishte fund
Ndoshta fati e ka shkruar
Te jetoj I vetem duke te menduar


Më Shumë Këngë Nga Kelly:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet