A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Kelly - E Paskem Pas Gabim


Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  11

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/10/2016

2016-10-09T22:27:10

Participating in

Kënga Magjike 2016


A më mendon kur i mbyll sytë
Kur dikush thërret emrin tim
Si bohesh , a kujtohesh ti ?

M’ vjen keq , nuk mundem ta ndreq
Me t’dal përpara jo se s’kam guxim
Me t’kërku falje, nuk është rrugëdalje
Nuk besoj se do boj ndryshim

E di se ndonjëherë i kaloja limitet
E vetmja gjë që më ngelën peng janë vitet,
Çdo fillim e ka një fund,
S’do të jemi më ti dhe une

Ref
Koha tregoi se sa më doje ti
Sa më doje ti. X2
Besoja se e kishim edhe një mundësi
E paskam pas gabim x2

Asnjona jo nuk ishte si ti,
Me një shok sot po ulem me pi
Për gjonat që ndodhen
Se si na lodhën
As vetë dreqi ta hajë nuk e di
Ndoshta erdhi fundi
Koha na mundi ,
Me fund ktheva gotën,
I fshiva lotet
Asgjë s’do më kthejë më tek ti

E di se ndonjëherë i kaloja limitet
E vetmja gjë që më ngelën peng janë vitet,
Çdo fillim e ka një fund,
S’do të jemi më ti dhe une .


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019