Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Kelly - One Night Stand  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

29/09/2017

2017-09-29T16:00:02+00:00

Muzika & Teksti:

Kelly

Orkestrimi:

Briz MusarajKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "One Night Stand" kënduar nga Kelly.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kelly i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

NRG Band - One Night Stand

ritmi ruges:
Ka ti mer ti teshat un te shoh me lot ne sy neser nuk me njeh nuk te njoh skam azgje me ty mer meveti dhe kuptimin qe ishe on the beach ti e plotsove nevojen time mbreme kur u deshe lakuriq mer me ty kur isha mere me mend atere ne shtrat ne aspektin tim e tash nuk em le rehat mere verzjonin tim mere me men sa mir tkom rejt mas punes se flliqt e kuptove qe je ONE NIGHT STAND

NRG band:
Baby tu qillav se per mua je vetem ONE NIGHT STAND me kuptimin tim do te mbetesh ti vetem ONE NIGHT STAND eee jeee
................................................

Jazmine Sullivan - One Night Stand

Usually I'm the one that's in control
I meet 'em, freak 'em, leave 'em
Move on to the next man
He ain't my man

I must admit I like to have some fun
I be in love for like a minute
Then I'm on the run
(On the run, on the run for like a minute
Then I'm on the run)

Until the day that he caught my eyes
I knew I didn't wanna play him like them other guys
(Other guys, other guys
Didn't wanna play him like them other guys)

You are my kryptonite, you take my powers away
And if I spend the night, you'll probably drive me insane
(One night stand, one night stand
He was supposed to be a one night stand)

You are my kryptonite, you take my powers away
And if I spend the night, you'll probably drive me insane
(One night stand, one night stand
He was supposed to be a one night stand)

When he looked in my eyes
I knew something was different
He wasn't no beginner
I could tell I couldn't win
(Couldn't win, couldn't win
He's no beginner and I couldn't win)

I shoulda walked away
Don't know what made me stay
I know I played this game
I'm probably gonna pay
(Gonna pay, gonna pay
I played this game so probably gonna pay)

You are my kryptonite, you take my powers away
And if I spend the night, you'll probably drive me insane
(One night stand, one night stand
He was supposed to be a one night stand)

You are my kryptonite, you take my powers away
And if I spend the night, you'll probably drive me insane
(One night stand, one night stand
He was supposed to be a one night stand)

Take 'em to the bridge

So I decided I would try
Because I couldn't fight it
I would do it so good
I'd have 'em making me pancakes
In the morning
Making me pancakes
In the morning
And so I tried to beat 'em
I mean I went to tell 'em
He pulled the switch and it was me
Making pancakes in the morning
Making pancakes in the morning

You are my kryptonite, you take my powers away
And if I spend the night, you'll probably drive me insane
(One night stand, one night stand
He was supposed to be a one night stand)

You are my kryptonite, you take my powers away
And if I spend the night, you'll probably drive me insane
(One night stand, one night stand
He was supposed to be a one night stand)

Enrique Iglesias - One Night Stand

JennyÂ’s getting dressed up in my room
Puts on her skirt and sheÂ’s looking good
6 a.m. and sheÂ’s leaving soon
says, what a crazy night I had a real good time

But her kiss tells me itÂ’s good-bye
just like nothing happened last night
but if I had one chance I would do it all over again.

One night stand
I donÂ’t think sheÂ’s coming back for more.
She was only looking for
A one night stand
I donÂ’t think sheÂ’s coming back for more.

Now IÂ’m left up in my lonely room,
she left her underwear and her perfume
I never thought it could be this good
And I still feel her lips up on my fingertips
IÂ’m trying hard not to feel rejected
Maybe the phone line is disconnected
But if I had one chance I would do it all over again.

One night stand
I donÂ’t think sheÂ’s coming back for more.
She was only looking for
A one night stand
I donÂ’t think sheÂ’s coming back for more.

She was only looking
One night stand
But I would do it all again for sure
Baby like a bomb that I rushed in
Do I have the right to ask you
when are you coming back again?

One night stand
I donÂ’t think sheÂ’s coming back
One night stand
I donÂ’t think sheÂ’s coming back
One night stand
I donÂ’t think sheÂ’s coming back
One night stand
I donÂ’t think sheÂ’s coming back for more
she was only looking for
A one night stand
I donÂ’t think sheÂ’s coming back for more
she was only looking for
A one night stand
I donÂ’t think sheÂ’s coming back for more


Më Shumë Këngë Nga Kelly:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet