Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Kelly - A Më Ndjen  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Muzika:

Gent Myftaraj

Teksti:

Pandi Laço

Pjesëmarrëse në

Festivali I 57-Të Në Rtsh

Komente

Asnjë Koment

01/12/2018

2018-11-30T23:00:00+00:00Ja gjithçka po mbaron
Jo nuk e pranoj
Si i mbytur
Tokën me sy kërkoj
Vetëm trupin kam këtu
Zemra ime vjen atje
Gjysmën time akoma ti e ke

Ref:
Zërin t’a dëgjoj
Unë me imazhin tënd jetoj
E të gjithë kujtimet marrin frymë
Tek ti më çojnë
Oh vazhdoj thërras unë emrin tënd
Qielli ma kthen
Dhe fjalët që jehojnë
Ti shpirt a më ndjen

Çdo fillim kushton
Por nuk kthehem pas
Ti mungon
Me vetminë unë flas
Vetëm trupin kam këtu
Zemra ime vjen atje
Gjysmën time akoma
akoma ti e ke

2x
Zërin t’a dëgjoj
Unë me imazhin tënd jetoj
E të gjithë kujtimet marrin frymë
Tek ti më çojnë
Oh vazhdoj thërras unë emrin tënd
Qielli ma kthen
Dhe fjalët që jehojnë
Ti shpirt a më ndjen

Outro

Ti a më ndjen
Ti a më gjen
Oh Vazhdoj thërras unë emrin tënd
Qielli ma kthen
Në fjalët që jehoj
Ti shpirt a më ndjen


Ky tekst u dërgua nga Roni
Më Shumë Këngë Nga Kelly:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet