Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Kelvi Kadilli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.8 / Votuan:  25
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Kelvi Kadilli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe dance. Më datë 6 Qershor 2018, Kelvi Kadilli publikon videoklipin "Vajzat E Fshatit". Në Maj 2019, Kelvi Kadilli merr pjesë në Netët E Klipit Shqiptar 2019 me këngën "Vajzat E Fshatit", në bashkëpunim me Alida Hisku....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Sergio HD

Claydee

Xhuljo Imeri

Gjon Karrica

Erjon Korini

Bashkim Alibali

Dashnor Diko

Luiz Ejlli

Kozma Dushi

Rudi


Tags: Kelvi Kadilli

Kelvi Kadilli në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet