Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kema - Xixa Xixa Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Aman moj Aman
Zemra po me qan
bjeri moj pishman
afer të të kam

Fati yt un jam
po të boj be mooj
se me qmende zemra ime
oo sa te dashuroj

REF: 2x
po shkelqen ti
xixa xixa
mos harro se
mu em rraft pika

Aman moj Aman
Zemra po me qan
un ty jet te kam
afer du me t'pas

Fati yt un jam
po të boj be mooj
se me qmende zemra ime
oo sa te dashuroj

REF: 4x
po shkelqen ti
xixa xixa
mos harro se
mu em rraft pika.


Ky tekst u dërgua nga  SAJO75

Kema - Xixa Xixa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xixa Xixa".
3. Video është e këngës "Xixa Xixa", por nuk këndohet nga Kema.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kemajl Bega (Kema):


Komente 0