Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenan Bytyqi - Hala Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

U largove per nje fjal goje
a e kishe lehte me m'lan mu vet
Shtir pe kam me u pajtu
Cka na ndodhi sa shume jam pendu

Kam arsyje e kam te drejt
sa t'kam dasht e kan dit krejt
dashnin per ty hala te fresket e kam
vec e jemja po du me kan

Ref:
Hala pe du, hala pe du
o osht e leme vec per mu
Koha nuk ndalon, nuk ndalon
per cdo dit mallin po ma shton

Hala pe du, hala pe du
o osht e leme vec per mu
ka me dasht gjithmon e jete
sa t'jem gjalle sot e 100 vjet


Ky tekst u dërgua nga Ron

Kenan Bytyqi - Hala
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hala".
3. Video është e këngës "Hala", por nuk këndohet nga Kenan Bytyqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0