Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenan Bytyqi - Te Du Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Te vezhgoj ty, Cdo hap tendin
Je ajo qe me ndal zerin
Kur te shof ty, e shof veten
Je ajo qe ma ndreq jeten

Te endrroj ty, me merr malli
Ta dish ti gjitha ti fali
T’fali jeten, boten time
Melodia jetes time

Ref:

Te du te du,(shpirt te kam) ty o xhan
Pa ty pa ty, zemra më qan
Imagjinoj, bukurin qe ma ke
Lumturija, dashnija ime je

Ti je drita, kur eshte nata
Ti je djelli, kur osht hana
Per ty shkrihem, Per ty digjem,
Nje arsyje ksaj dashnije

Prano fjalet qe ti them
Prano t’lutem dashin tem
Te betohem, krejt ti jap
Vec me ty me u kan bashk


Ky tekst u dërgua nga SaraKenan Bytyqi
Publikimi: 29/07/2022
Teksti: Kenan Bytyqi
Orkestrimi: Shkumbin Azizi
Video Produksioni: Time Pictures
Produksioni: Kenan Bytyqi


Kenan Bytyqi - Te Du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Du".
3. Video është e këngës "Te Du", por nuk këndohet nga Kenan Bytyqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0